Worms 3

Worms 3 1.13

Trzecia część wojny robaków

Worms 3 to najnowsza odsłona tej popularnej sagi. Walczymy uzbrojonymi po zęby i gotowymi na wszystko robakami, byleby zniszczyć wroga. Gra posiada wiele trybów i kładzie duży nacisk na zdolności manualne.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Różne tryby gry
  • Konfiguracja drużyny
  • Szybka rozgrywka
  • Muzyka i efekty dźwiękowe

Wady

  • Mecze w trybie multiplayer odbywają się asynchronicznie, przez co mogą trwać bardzo długo

Bardzo dobry
8

Worms 3 to najnowsza odsłona tej popularnej sagi. Walczymy uzbrojonymi po zęby i gotowymi na wszystko robakami, byleby zniszczyć wroga. Gra posiada wiele trybów i kładzie duży nacisk na zdolności manualne.

Różne tryby gry

Worms 3 zachowuje solidne podstawy swoich poprzedników, dodając kilka ciekawych funkcji. Gra pozwala zagrać w kampanii dla jednego gracza, oferując 27 ekscytujących misjach na ślicznie wykonanych planszach. Poziom trudności poszczególnych plansz rośnie stopniowo.

Oprócz kampanii możemy wybrać także m.in. szybką grę, trening i kilka innych trybów.

Worms 3 posiada również tryb multiplayer online, który stanowi ciekawe wyzwanie dla każdego gracza. Możemy zagrać ze swoimi znajomymi lub przeciwnikami z najodleglejszych zakątków świata. Tryb ten posiada swoją klasyfikację oraz funkcje społecznościowe.

Tradycyjnie w grze znajdziemy duży arsenał broni i narzędzi. Do wyboru mamy karabiny maszynowe, bazooki, ataki samobójcze, wkopywanie się w ziemie, teleport i całą masę innych opcji pomocnych w ataku lub obronie. W niektórych przypadkach możemy także dokupić ulepszenia broni lub całkowicie nowe gadżety.

Worms 3 posiada dużo opcji personalizacji. Możemy stworzyć swoją własną drużynę, nazwać ją, a także wybrać jej ubrania oraz okrzyki bitewne naszych podopiecznych.

Bitwa na tury

Na początku każdej gry musimy rozmieścić swoją drużynę na polu bitwy. Jest to niezwykle ważny i strategiczny punkt prowadzący do wygranej. Następnie rozpoczynamy wojnę w systemie turowym.

Rozgrywka w Worms 3 jest prosta i niezwykle zabawna, jednak opanowanie jej wymaga sporej wprawy.

Niepowtarzalny klimat Wormsów

Grafika w Worms 3 jest prosta i kolorowa i na swój sposób surrealistyczna. Doskonały klimat gry, świetne efekty dźwiękowe w połączeniu z bojowymi okrzykami robaków tworzą bardzo dobrą i spójną całość.

Gra dla każdego

Worms 3 to wciągająca gra dla każdego, a nie tylko miłośników gatunku. W porównaniu do poprzednich wersji mamy sporo nowych broni, scenariuszy, rozbudowane opcje konfiguracyjne oraz nowe tryby gry. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Najnowsze wydanie jest mocnym odświeżeniem serii ale bez zmiany filozofii gry. I dobrze, bo Worms 3 zachwyca i zachęca do zagrania.

Worms 3

Download

Worms 3 1.13

Opinie użytkowników o Worms 3